Asi každý z nás túži po niečom, či sa jedná o vlastné bývanie alebo nové auto.

Nenechajte nič na náhodu a kontaktujte nás.
Na začiatku treba povedať, že poistenie schopnosti splácať úver je dobrovoľné, sami sa rozhodnete, či ho uzatvoríte, alebo nie. Pri žiadosti o hypotéku vám banky skoro vždy odporučia prikúpiť si ho.Najlepšie ale keď si ho uzatvorite u svojho poradcu.
Poistenie nehnuteľnosti je povinne a vinkuluje sa na príslušnú banku.

Niekedy ako jednotlivec nepochodíte alebo nedostanete najvýhodnejšie podmienky. My ako veľká obchodná skupina mame vo finančných inštitúciach rôzne výhody .

HYPOTÉKA

Poradíme vám akú banku zvoliť a aké dokumenty doložiť. Vieme zabezpečiť znalecký posudok nehnuteľnosti , kataster,kúpno predajnú zmluvu.Po celú dobu trvania úveru ste stále majiteľom nehnuteľnosti, financujúca banka tu má iba záložné právo, ktoré pochopiteľne zaniká po úplnom splatení hypotéky.

Hypotéka Vám nijako neobmedzuje užívanie nehnuteľnosti. Iba prostredníctvom záložného práva zabraňuje jej prevodu a banka si tak chráni svoju nesplatenú pôžičku.

Refinancovanie hypotéky je téma, ktorá je naozaj príliš vážna na to, aby bola riešená zbrklo a bez odborného názoru. Rozhodne by ste si ale nemali nechať dať radiť od laikov alebo od bankových poradcov, ktorí sa snažia predať len produkty svojej vlastnej banky.

ÚVER - REFINANCOVANIE ÚVERU

Takisto realizujeme sprostredkovanie nových úverov. Porovnávame úrokové sadzby vo všetkých bankách a podmienky, ktoré sú priate-lne pre klienta.
Ak už máte úver môže sa prefinancovať - znížiť úrokovú sadzbu, tým pádom bud skráti doba splácania alebo si zoberiete navyše peniaze pri rovnakej splátke a rovnakej dobe splácania.